Ceník

Typ služby Cena
Osobní trénink  590 Kč
Osobní trénink pro studenty  390 Kč
VIP balíček 10 tréninků 5300 Kč
Měsíční paušál za trenérské služby *     6900 Kč
VIP balíček 10 tréninků pro studenty 3600 Kč
Trénink pro dvojici  850 Kč
Výživové poradenství/vstupní konzultace (60 min) 800 Kč
Správná výživa dítěte - konzultace  ( 60 min) 600 Kč
Měření a analýza tělesné skladby včetně rozboru (30 min) 200 Kč
Kontrolní měření a analýza tělesné skladby  (15 min) 100 Kč
Individuální výživový plán s ukázkovým rozpisem na 4 dny
(cca 25 stran A4)
1190 Kč
Měsíční komplexní výživový program **    2590 Kč
Online koučink (4 měsíce) ***    3900 Kč
Komplexní předsoutěžní příprava ****    od 6000 Kč
Zadek k nakousnutí *****    800 Kč

Důležité informace a podmínky

Osobní tréninky a konzultace poskytuji obvykle pouze v pracovních dnech v době od 6:00 do 19:00 hod a to vždy po předchozím objednání.

Ceny nezahrnují vstupní poplatek do fitcentra.

Termíny tréninků jsou stanoveny po dohodě s klientem, trénink lze zrušit nejpozději 24 hodin před jeho konáním. V případě, že zrušíte trénink na poslední chvíli nebo se nedostavíte, nemáte nárok na náhradní a trénink se počítá za uhrazený. Děkuji za pochopení.

Balíčky tréninků, permanentky a dárkové poukazy jsou platné 3 měsíce od zakoupení. Nevyužité služby propadají.

V případě zájmu mohu připravit dárkový poukaz s rozsahem služeb dle Vašeho výběru.

* Měsíční paušál za trenérské služby zahrnuje analýzu složení těla, tréninkový plán, konzultace správného stravování, kontrola jídelníčku, motivační vedení. V ceně jsou až 4 tréninky týdně - čím častěji budete chodit cvičit, tím levnější tréninkovou hodinu máte (3x týdně - 460 Kč/h, 4x týdně - 345 Kč/h).

** Měsíční komplexní výživový program zahrnuje zpracování individuálního výživového plánu včetně receptů, 2 osobní konzultace, měření na přístroji Tanita s rozborem, průběžné on-line konzultace a úpravy jídelníčku podle potřeby.

*** Online koučink zahrnuje zpracování individuálního výživového plánu, tréninkového plánu, průběžné konzultace a úpravy jídelníčku podle průběhu formy, motivační vedení 24/7. Platí pro 4 měsíce. Tento program není určen pro předsoutěžní přípravu. V ceně nejsou zahrnuty případné osobní tréninky a vstup do fitcentra.

**** Předsoutěžní příprava zahrnuje PRŮBĚŽNÉ konzultace, tréninkové plány, sestavení a úpravu jídelníčku podle průběhu formy, nácvik pózování, motivační vedení 24/7, odborný dohled během superkompenzace a na závodech. Platí pro jarní nebo podzimní sezónu (cca 3 až 4 měsíce). V ceně nejsou zahrnuty osobní tréninky a vstup do fitcentra.

***** Tréninkový program "Zadek k nakousnutí" obsahuje rozpis cviků, určuje intenzitu, objem a tempo. Nechybí ani ukázková videa ke každému tréninku, abys přesně věděla, jak se cvik provádí. Najdeš zde i doporučený výživový plán a příklad suplementace. Trénink je vhodný pro mírně pokročilé. Jedná se o cvičení na strojích v posilovně, s velkou činkou, bedýnce atd...jen tak dosáhneš krásného pozadí.


Dlouhodobá spolupráce přináší dlouhodobě udržitelné výsledky!