Ceník

Typ služby Cena Kč
Osobní trénink   (60 min) 590
Osobní trénink pro studenty   (60 min) 390
Balíček 10 tréninků 5 300
Měsíční paušál za trenérské služby
zahrnuje analýzu složení těla, tréninkový plán, konzultace správného stravování, kontrola jídelníčku, motivační vedení. V ceně jsou až 4 tréninky týdně - čím častěji budete chodit cvičit, tím levnější tréninkovou hodinu máte (3x týdně - 460 Kč/h, 4x týdně - 345 Kč/h).
6 900
Balíček 10 tréninků pro studenty 3 600
Trénink pro dvojici   (60 min) 700
Výživové poradenství/vstupní konzultace   (60 min) 700
Správná výživa dítěte - konzultace   (60 min) 600
Analýza tělesné skladby včetně rozboru
měření na přístroji Tanita s rozborem (30 min)
200
Kontrolní měření tělesné skladby
měření na přístroji Tanita s rozborem (15 min)
100
Komplexní výživový program
zahrnuje zpracování individuálního výživového plánu včetně receptů (cca 30 stran A4), 2 osobní konzultace, měření na přístroji Tanita s rozborem, průběžné on-line konzultace a úpravy jídelníčku podle potřeby.
2 590
Vzorový jídelníček "Pro nastartování zdravého životního stylu"
jídelníček Vám pomůže pochopit základy zdravého stravování a přináší inspiraci pro přípravu pokrmů a skladbu jídelníčku. Je nastaven přibližně na 6000 - 7000 kJ/den rozložených do 3 hlavních jídel plus tipy na svačinu (cca 14 stran A4). Pestrá strava bez zbytečné chemie.
400
Online koučink
zahrnuje zpracování individuálního výživového plánu, tréninkového plánu, průběžné konzultace a úpravy jídelníčku podle průběhu formy, motivační vedení 24/7. Platí pro 4 měsíce. Tento program není určen pro předsoutěžní přípravu. V ceně nejsou zahrnuty případné osobní tréninky a vstup do fitcentra.
3 900
Komplexní předsoutěžní příprava
zahrnuje průběžné konzultace, tréninkové plány, sestavení a úpravu jídelníčku podle průběhu formy, nácvik pózování, motivační vedení 24/7, odborný dohled během superkompenzace a na závodech. Platí pro jarní nebo podzimní sezónu (cca 3 až 4 měsíce). V ceně nejsou zahrnuty osobní tréninky a vstup do fitcentra.
od 9 000
Zadek k nakousnutí
tréninkový program obsahuje rozpis cviků, určuje intenzitu, objem a tempo. Nechybí ani ukázková videa ke každému tréninku, abys přesně věděla, jak se cvik provádí. Najdeš zde i doporučený výživový plán a příklad suplementace. Trénink je vhodný pro mírně pokročilé. Jedná se o cvičení na strojích v posilovně, s velkou činkou, bedýnce atd...jen tak dosáhneš krásného pozadí.
800

Důležité informace a podmínky

Osobní tréninky a konzultace poskytuji obvykle pouze v pracovních dnech v době od 6:00 do 19:00 hod a to vždy po předchozím objednání.

Ceny nezahrnují vstupní poplatek do fitcentra.

Termíny tréninků jsou stanoveny po dohodě s klientem, trénink lze zrušit nejpozději 24 hodin před jeho konáním. V případě, že zrušíte trénink na poslední chvíli nebo se nedostavíte, nemáte nárok na náhradní a trénink se počítá za uhrazený. Děkuji za pochopení.

Balíčky tréninků, permanentky a dárkové poukazy jsou platné 3 měsíce od zakoupení. Nevyužité služby propadají.

V případě zájmu mohu připravit dárkový poukaz s rozsahem služeb dle Vašeho výběru.

Dlouhodobá spolupráce přináší dlouhodobě udržitelné výsledky!


Nezávazná objednávka

Leave this empty: