Ceník

Typ služby Cena Kč
Osobní trénink   (60 min) 650
Balíček 10 tréninků 5 900
Osobní trénink pro studenty   (60 min) 480
Balíček 10 tréninků pro studenty 4 300
Trénink pro dvojici   (60 min) 850
Výživové poradenství/vstupní konzultace   (60 min) 800
Správná výživa dítěte - konzultace   (60 min) 600
Analýza tělesné skladby včetně rozboru
měření na přístroji Tanita s rozborem (30 min)
300
Kontrolní měření tělesné skladby
měření na přístroji Tanita s rozborem (15 min)
200
Komplexní výživový program
zahrnuje zpracování individuálního výživového plánu včetně receptů (cca 30 stran A4), 2 osobní konzultace, měření na přístroji Tanita s rozborem, průběžné on-line konzultace a úpravy jídelníčku podle potřeby.
2 900
Vzorový jídelníček "Pro nastartování zdravého životního stylu"
jídelníček Vám pomůže pochopit základy zdravého stravování a přináší inspiraci pro přípravu pokrmů a skladbu jídelníčku. Je nastaven přibližně na 6000 - 7000 kJ/den rozložených do 3 hlavních jídel plus tipy na svačinu (cca 14 stran A4). Pestrá strava bez zbytečné chemie.
500
Online koučink
zahrnuje zpracování individuálního výživového plánu, tréninkového plánu, průběžné konzultace a úpravy jídelníčku podle průběhu formy, motivační vedení 24/7. Platí pro 4 měsíce. Tento program není určen pro předsoutěžní přípravu. V ceně nejsou zahrnuty případné osobní tréninky a vstup do fitcentra.
5 000
Zadek k nakousnutí
tréninkový program obsahuje rozpis cviků, určuje intenzitu, objem a tempo. Nechybí ani ukázková videa ke každému tréninku, abys přesně věděla, jak se cvik provádí. Najdeš zde i doporučený výživový plán a příklad suplementace. Trénink je vhodný pro mírně pokročilé. Jedná se o cvičení na strojích v posilovně, s velkou činkou, bedýnce atd...jen tak dosáhneš krásného pozadí.
900

Důležité informace a podmínky

Osobní tréninky a konzultace poskytuji obvykle pouze v pracovních dnech v době od 6:00 do 19:00 hod a to vždy po předchozím objednání.

Ceny nezahrnují vstupní poplatek do fitcentra.

Termíny tréninků jsou stanoveny po dohodě s klientem, trénink lze zrušit nejpozději 24 hodin před jeho konáním. V případě, že zrušíte trénink na poslední chvíli nebo se nedostavíte, nemáte nárok na náhradní a trénink se počítá za uhrazený. Děkuji za pochopení.

Balíčky tréninků, permanentky a dárkové poukazy jsou platné 3 měsíce od zakoupení. Nevyužité služby propadají.

V případě zájmu mohu připravit dárkový poukaz s rozsahem služeb dle Vašeho výběru.

Dlouhodobá spolupráce přináší dlouhodobě udržitelné výsledky!


Nezávazná objednávka

Leave this empty: