Osobní tréninky

Proč cvičit pod mým vedením?

  • mám dlouholeté praktické zkušenosti - vím „jak na to"
  • urychlím Vaši cestu k vytčenému cíli
  • pomohu Vám překonat počáteční ostych z nepřátelského území - „posilovny"
  • po absolvování tréninku budete nabiti pozitivní energií
  • odcvičíte trénink vždy kvalitněji - sami nikdy neodcvičíte tak intenzivně jako pod dozorem
  • odstraním Vaše špatné návyky
  • nedopustím poškození Vašeho těla
  • pomohu překonat Vaši lenost a slabé chvilky
  • každou tréninkovou hodinu zakončím fází kontrolovaného strečinku
Vše je ale závislé na Vašem přístupu, zázraky bohužel neumím. Během naší spolupráce však sami brzy uvidíte, že nic není nemožné.

Posilovací trénink

Navýšení aktivní svalové hmoty pro zrychlení bazálního metabolismu. Vytvarujeme a zpevníme celou postavu. Začátečníky naučím správné technice při provádění cviků. U pokročilých posuneme hranice maxima a překonáme stagnaci.

Redukční trénink

Postupná a trvalá změna problémových partií bez jo-jo efektu. Zaměříme se na posilovací trénink s vyšší intenzitou a frekvencí. Cílem je odbourávání tuku a tvarování postavy. Neopomeneme ani správnou výživu.

Zdravotní trénink

Posilování tělesného jádra pro správné držení těla. Budeme pracovat na oslabeném a zkráceném svalstvu a odstraňování dysbalancí. Individuální přístup dle vašich fyzických možností, věku a sportovní historii.

SM systém - stabilizace a mobilizace páteře

Rehabilitační cvičení pro prevenci a léčbu bolesti zad. Naučím vás aktivaci břišních svalů a protažení páteře. Léčebná terapie při skolióze. Používají se speciální gumové expandéry.
SM systém (stabilizace a mobilizace) zlepšuje držení těla, kompenzuje jednostranné zatížení a pomáhá při skolióze. Je také vhodné po operaci páteře, při vyhřeznutí meziobratlových plotének a k regeneraci. Při pravidelném cvičení Vás zbaví bolesti zad.

Trénink s TRX závěsným systémem

Cvičení, při kterém využijeme vaši tělesnou hmotnost a gravitaci. Efektivní trénink pro budování svalové síly a rovnováhy, koordinaci pohybu a flexibilitu. Určeno pro začátečníky a aktivní sportovce.

Kondiční trénink

Funkční trénink pro lepší kondici a pevnější tělo. Čeká vás kombinace aerobního a posilovacího tréninku. Budeme pracovat s tepovou frekvencí, protáhneme a zpevníme celé tělo.

Express trénink ve 30-ti minutách

Intenzivní trénink pro ty, co stále nemají čas. Ve 30-ti minutách vás čeká tabata trénink (posílení kardiovaskulárního systému), kombinace posilovacího a aerobního cvičení, na závěr strečink. Lekce je vhodná pro ženy i muže, začátečníky i pokročilé, na zvýšení kondice a posílení celého těla.