Hubneme do plavek

Speciální tří měsíční program po kterém budete štíhlejší a vitálnější.

Prázdniny jsou za 3 měsíce, pokud chcete se svou postavou něco udělat, je nejvyšší čas začít! 

Poradím vám, jak za tři měsíce zlepšit svou postavu zdravě, účinně a napořád. Špatně zvolené potraviny, nesprávné načasování jídel, nevhodně zvolená pohybová aktivita a další faktory mohou být příčinou neúspěchu. Můžeme začít s přípravou bez stresu, hezky si to naplánovat a hlavně se během období redukce podkožního tuku naučit základy zdravé výživy, pozitivního myšlení a základní cviky na zpevnění celého těla.

Jaké máte mít ideální procento tělesného tuku?

Obezita rovná se pro většinu společnosti velké břicho, velká hýždě, silné boky a stehna. Na těchto místech se přebytek energie, kterou přijmeme v potravě a nespálíme ji pohybem, ukládá nejčastěji. Jak změřit, zda je podkožní tuk ještě v normě a nadváha je tedy ještě zdraví nepříliš nebezpečná či zda je třeba bít na poplach, protože tělesný tuk hrozí vážnými zdravotními problémy? Pokud si nejste jisti svým optimálním množstvím tuku, nechte si jej změřit na speciální váze.

Optimální procento tělesného tuku u průměrné populace:

  • 18 – 30% tuku v těle u žen

  • 10 – 25% tuku v těle u mužů

Snížení procenta tělesného tuku se dá docílit jednak úpravou stravovacích návyků, tak pravidelnými pohybovými aktivitami. Udává se, že vhodné stravovací návyky ovlivňují hubnutí až ze 70ti % a zbylých 30 % připadá na pohybovou aktivitu. Avšak jedno bez druhého se těžko obejde a redukce tuku by měla být kompletní, aby byla dosažená hmotnost udržená dlouhodobě. Vliv stravy na člověka je zásadní.

Na hubnutí nejste sami – jsem tady pro vás. Budu vám pomáhat. Nemusíte se bát, nejsem Váš šéf, ale musíme se snažit o dodržování plánu a hledat společně cestu, jak dosáhnout vašeho cíle – vypadat v plavkách lépe a cítit se zdravěji než minulý rok!

Co tedy speciální balíček "Hubneme do plavek" obsahuje?                                                                                              

  • vstupní konzultaci s podrobnou analýzou složení těla (množství svalů, tuku, mineralizace kostí, viscerální tuk, metabolický věk a další údaje) 

  • sestavení individuálního výživového plánu včetně pohybového doporučení 

  • 2 kontrolní konzultace s analýzou složení těla + zhodnocení výsledků 

  • 6 tréninků pod odborným dohledem 

  • emailová a telefonická podpora po dobu trvání programu

Původní cena balíčku je 4.640 Kč.
Po celý duben můžete hubnoucí balíček zakoupit za AKČNÍ CENU 3.900 Kč.

Jsme jeden tým. Já se budu snažit být Vám co nejvíce oporou, koučem a motivací. Je to nejen má profese, ale beru to především jako své poslání.