Úspěchy Angels Teamu

Již tradičně se na podzim konají kondiční soutěže, klání určená začínajícím závodníkům. V těchto soutěžích není důležité bojovat o první místo, ale porvat se sám se sebou, vyzkoušet si soutěžní přípravu a najít v sobě odvahu si stoupnout na soutěžní prkna a nasát atmosféru samotných závodů.

Já jsem letos na tyto závody připravovala 6 holek.
Příprava na tyto závody někomu trvá měsíce, jiní se rozhodnou třeba jen pár týdnů před závody. Ze zkušenosti vím, že dlouhodobá příprava se vždy vyplatí. Všechno má svůj čas a i svaly zrají jako víno. Čím déle člověk cvičí, tím se kvalita a tvrdost svalstva zlepšuje.

Láska k tomuto sportu, tvrdá dřina a společný sen dal vzniknout "Angels Teamu", ve kterém je např. cukrářka (která musí mít opravdu pevnou vůli), výživová poradkyně (která má vždy vše dokonale propočítáno, ale v praxi zjišťuje, že tělo se vůbec, ale vůbec nechová podle rovnice), "vojandu" (pro kterou je dřina a disciplína na denním pořádku) a v neposlední řadě i ženu s ročníkem narození 1970 a matku třech dětí.

Šestice holek si úspěšně poprvé stoupla na soutěžní prkna a splnila si tak svůj sen.Skvělou postavu a soutěžní formu žádná nezískala zadarmo. Striktní tříměsíční dieta, náročné dvoufázové tréninky, nácvik chůze a prezentace na pódiu. Holky makaly, nic z toho nepodcenily a výsledky se dostavily.


A co říkají na svou první soutěž samotné členky Angels Teamu?

Naďa Kellnerová – bikiny fitness

1. místo Kubík Fitness Classic 2015 Ostrava
3. místo GP Jalex Krnov 2015
2. místo Smartlabs cup 2015 Brno

Dnešní den plný stresu,shonu,zážitků. Zakončený tím nejkrásnějším, co si může člověk v tomto sportu přát!
Bylo to úžasné...stále tomu nelze uvěřit, ale ten sen se stal skutečností. Všem zúčastněným, ne jen v mém "sportovním", ale i osobním a pracovním životě DĚKUJI!!
1.2.2015
15.11.2015

Pavlína Šťouračová – bikiny fitness

5.místo Kubík Fitness Classic Ostrava
2.místo GP Jalex Krnov
5.místo Smartlabs cup Brno

Včera na SmartLabs jsem vybojovala nádherné 5. místo. Konkurence byla opravdu obrovská, 17. nádherných závodnic v mé kategorii. Chtěla bych tedy poděkovat všem těm, kteří mě přišli podpořit, i těm kteří mi pomáhali se připravit a tím umožnili start na podzimních soutěžích. Celkově si tak odnáším 2. a dvě 5. místa a v neposlední řadě spoustu nových zkušeností, přátel a chuť se dál zdokonalovat...

Lucie Škrabánková – bikiny fitness

14.místo Smartlabs cup Brno

Největší a obrovské díky, patří naprosto úžasné osobě, na kterou jsem se obrátila 27. 8. 2015. Tady je to, co viděla ona na začátku mé cesty. Za první fotky, se opravdu stydím, ale takový byl prostě stav. Velké díky Peťo, že si mě hned neposlala domů, že si to se mnou zkusila, ujala se mě a dotáhla si mě na ta vysněná prkna. Obrovské díky, že jsi mi pomohla splnit můj sen. V průběhu jsem opravdu ztrácela naději na to, že to zvládnu a nevěřila jsem, že na to mám. Teď, ale můžu říct, že sem na sebe opravdu hrdá, že sem to dotáhla dokonce, navíc v tak krátkém čase. Tohle všechno jen díky Tobě. DĚKUJI TI

Soňa Kvíčalová - bodyfitness

1.místo Kubík Fitness Classic Ostrava
2.místo Smartlabs cup Brno

Dnes jsem absolvovala své první závody, které skončily 1. místem! Ještě teď tomu nevěřím a jsem plná zážitků a pocitů, které ani teď ani nedokážu popsat. Byl to prostě úžasný den!Chtěla bych poděkovat své nej tréni Petře Urbánkové, bez které bych možná na pódium ani nevylezla. Měla semnou trpělivost a v případě jakýchkoliv dotazů mi byla vždy k dispozici.
1.2.2015
15.11.2015

Gabriela Joachimczyková - bodyfitness

1.místo Smartlabs cup Brno
2.místo Golem Gifted Nutrition Classic

Moc vám všem děkuji za gratulace a podporu. Ze všeho nejvíc bych chtěla poděkovat dvěma úžasným dámám, a to fantastické trenérce Peťce Urbánkové a mé milované a nejbáječnější sestřičce Kačence Kolmanové, oběma za podporu, trpělivost, cenné rady, tréninky a povzbuzení, hlavně když jsem klesala na mysli a nevěřila si. Díky zlatíčka moje moc moc moc

Hana Holišová - bodyfitness

3.místo Smartlabs cup Brno

Nebyla to vůbec jednoduchá cesta - disciplína, odříkání, pot, bolest a někdy i slzy. Ale ten pocit je nádherný. Moc děkuji za podporu milí rodiče, Tomíku a samozřejmě děkuji nejlepší trenérce na světě -Petře Urbánkové